Nasze nurkowanie – wyprawy nurkowe

2011 Tajlandia - Kambodża - FILMY

Filmy

Rok 2011 był rokiem naszych kolejnych doświadczeń podróżniczo-nurkowych w Azji.

Tym razem odwiedziliśmy Tajlandię i Kambodżę gdzie główne punkty naszego programu obejmowały wiele atrakcji turystycznych, z których najważniejsze to : Bangkok w dzień i w nocy :), Kanchanaburi, Most na rzece Kwai, nocleg na tratwach w dżungli, Przełęcz Ognia Piekielnego, Park Narodowy Erewan, treking na słoniach,  Angkor Wat i rejs po jeziorze Tlone Sap, 4 dniowe safari nurkowe na Archipelagu Similany ( 14 nurkowań), James Bond Island oraz na koniec krótki odpoczynek na  Phuket.

Osoby zainteresowane tematem zachęcam do przeczytania pod tym linkiem relacji z wyprawy pióra Mariusza Gańko – jednego z uczestników naszej 39-osobowej ekipy, oglądnięcia zdjęć umieszczonych w galerii jak również –  tradycyjnie już – filmu z wyprawy 🙂

Ze względów technicznych film podzielony jest na 4 części.

W części pierwszej zobaczycie między innymi panoramę Bangkoku z Bayioke Sky Tower, Oceanarium, Pałac Królewski, pływający targ,  wyroby z drewna tekowego, most na rzece Kwai, rezerwat słoni ….

W kolejnej części przedstawiam następne dni naszego pobytu w Tajlandii i Kambodzy w tym wiadukt Tam Krasae, rejs łodziami długorufowymi w górę rzeki Kwai…

W kolejnej części natomiast udokumentowałem cudowne chwile spędzone na M. Andamańskim, kiedy pływaliśmy i nurkowaliśmy między wyspami Archipelagu Similan.

Ostatnia czwarta część filmu poświęcona jest całodziennej wycieczce  na James Bond Island. Pod koniec filmu podziwiać można rajskie widoki plaż zachodniej części Phuket.